ZAKUPOWIEC ŚWIEŻE WARZYWA

Firma handlowa “Ewa – Bis” Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, działająca na rynku od 1987 r., współpracująca z kontrahentami z całego świata poszukuje do dynamicznie rozwijającego się działu sprzedaży międzynarodowej na stanowisko:

ZAKUPOWIEC
ŚWIEŻE WARZYWA

Miejsce pracy: Kraków (okolice)

Twój zakres obowiązków:

  • Osoba zatrudniona będzie odpowiadać za pozyskiwanie, aktywne nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z dostawcami krajowymi,
  • Będzie odpowiedzialna za zapewnienie profesjonalnej obsługi kupna produktów oferowanych przez firmę,
  • Przygotowywanie i składanie zamówień do dostawców krajowych,
  • Samodzielne negocjowanie warunków współpracy,
  • Realizacja założonych planów zakupowych,
  • Raportowanie wyników zakupowych,
  • Koordynowanie i prowadzenie spraw związanych z obsługą procesu zakupu,
  • Rozwiązywanie reklamacji z dostawcami.

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie w zakupach produktów świeżych warzyw – minimum 2 lata,
  • Wykształcenie wyższe preferowane technologia żywności/rolnictwo lub doświadczenie w rolnictwie,
  • Samodzielność w planowaniu i organizowaniu własnej pracy,
  • Bardzo dobra komunikatywność, umiejętność nawiązywania kontaktów i budowania relacji z Dostawcami,
  • Umiejętność negocjacji handlowych,
  • Znajomość języków obcych będzie dodatkowym atutem,
  • Gotowość do podróży krajowych,
  • Dobra znajomość oprogramowania MS Office: Word, Excel, Power Point,
  • Prawo jazdy kat B.

Oferujemy:

  • Praca pełna wyzwań z szerokim zakresem odpowiedzialności,
  • Współpraca w oparciu o umowę o pracę lub umowę B2B,
  • Zatrudnienie w stabilnej, stale rozwijającej się firmie,
  • Miła i przyjazna atmosfera pracy w międzynarodowym zespole profesjonalistów i ludzi z pasją,
  • Możliwość rozwoju, szkoleń i wsparcie w realizacji zadań,
  • Atrakcyjny system motywacyjny oparty na wynikach sprzedażowych,
  • Odpowiednie narzędzia pracy, samochód, telefon, laptop,
  • Pakiety medyczne i karta Mulltisport.
This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.